Français | English
 
Chopin Sklep Polski
 
Kuchnia polska jest szeroko rozpoznawana w Europie i na świecie. To właśnie sentyment do niej i tęsnkota za jej smakiem spowodowały, że zdecydowaliśmy się na sprowadzenie jej do Montrealu i podzielenie się nią z innymi.

Wiosna 1994 roku to początek istnienia sklepu "Chopin". Nasza nieustanna praca i wysiłek, a przede wszystkim chęć powodują, że nasi Klienci mogą się cieszyć prawdziwymi polskimi wyrobami od ponad 28 lat.

Dumą naszego sklepu są kiełbasy i wędliny, które przygotowywane są z największą starannością i wędzone tu na miejscu, dzięki czemu są aromatyczne i zawsze świeże.

Oferujemy duży wybór pierogów, zup, dań domowych i ciast serwowanych na miejscu i na wynos, a to wszystko naszego domowego wyrobu. Ponadto znaleźć można u nas szeroką gamę polskich słodyczy, przekąsek, nopojów, serów i przypraw do potraw.

"Chopin" to coś więcej niż tylko polski sklep. To także miejsce spotkań, rozmów, spokojnej atmosferze, gdzie można przyjść na lunch czy obiad, spędzić chwilę wolnego czasu delektując się kawą, czy czytając jedną z wielu dostępnych tutaj pozycji polskiej prasy. Zachęcamy też w okresie ciepłych dni do korzystania ze stolików na naszym tarasie.

Dla nas zawsze największą satysfakcją są i będą nasi zadowoleni Klienci - ci którzy przychodzą do nas od lat i ci, którzy dopiero zaczynają odkrywać zasoby naszego sklepu.
 

Copyright © ChopinTM Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.   Arctica Web Design Montreal Toronto